לפגישת ייעוץ 8339*

גיוס אשראי לעסקים.

חטיבת גיוס אשראי לעסקים –בניהולו של מר זאב גרוס

מבקשי אשראי רבים נתקלים בסירוב מהבנקים ומהגופים החוץ בנקאיים לבקשתם, היות ואינם דוברים את השפה הבנקאית המקצועית ואינם מציגים את עצמם ואת צרכי האשראי שלהם בצורה נכונה אל מול הגופים הללו.

החטיבה מורכבת מכלכלנים בכירים, בעלי ניסיון וותק מצטברים כבנקאים אשר הועסקו בעבר בבנקים הגדולים בישראל. החטיבה מתמחה בגיוס אשראי מהמערכת הבנקאית, החוץ בנקאית ומקרנות הסיוע השונות.

צוות המקצוענים והכלכלנים בחטיבה מעניק ניתוח מקצועי ומקיף של צרכי האשראי של הלקוח, היקף המימון הדרוש והתאמת הביטחונות לאשראי המבוקש. החטיבה מתמחה בגיוסי הון ואשראי לפרויקטים גדולים מבנקים מסחריים, מחברות ביטוח ומגופים מוסדיים, תוך בניית פרופיל מדויק של צרכי האשראי של הלקוח ויכולתו לעמוד בתנאי העסקה.

החטיבה מורכבת מ- 3 מחלקות:

מחלקת גיוס אשראי בנקאי וחוץ בנקאי

לאחר הכנת ניתוח פיננסי מפורט ומעמיק, משמשים המומחים של "אלוני-האפט" כ"מתורגמנים" מול המערכת הבנקאית ומול גופי האשראי החוץ בנקאי.

יתרונם של המומחים שלנו הינו במתן הסברים מקצועיים להבנת מטרת האשראי המבוקש, בחינת יכולת ההחזר של העסק בהתייחס לאשראי המבוקש והצגת "אופק עסקי" המעניק חשיבות רבה לאישור בקשת האשראי אשר יביא לצמיחת העסק ולהתפתחותו.

המומחים של "אלוני-האפט" מקיימים קשרים מקצועיים במשך שנים מול כל המערכת הבנקאית והגופים החוץ בנקאיים בישראל. הצוות מלווה את הלקוח בכל פגישותיו בתהליך גיוס האשראי ובכך גדלים סיכויי הלקוח לקבלת תשובה חיובית ומקצועית לבקשתו.

 

מחלקת קרנות הסיוע

זמני ההמתנה הארוכים עד לקבלת ההלוואה מקרנות הסיוע הובילו את מומחי קבוצת "אלוני-האפט" לפיתוח מנגנון יעיל ומהיר אשר מזרז את תהליך הגשת הבקשה ומסייע ללקוח לקבל את ההלוואה בדרך הקלה והמהירה ביותר. המחלקה מעמידה לרשות הלקוח ליווי צמוד בכל שלב, הן מול נציגי הבנק והן מול נציגי הקרנות לסיוע – עד לקבלת ההלוואה.

כלכלני המחלקה, שמים דגש רב על ניתוח מקצועי של צרכי האשראי לצד עמידה בתנאי הסף, וזאת באמצעות שאלון ממוקד לקרנות הייעודיות. תהליך ההפניה לקרנות כולל ניתוח והבנת הצרכים האמיתיים של העסק והצגה נכונה של צרכים אלו למקבלי ההחלטות בקרנות הסיוע. תהליך זה  מועיל לכל הצדדים, ומשם הדרך לקבלת הלוואה מהקרנות קצרה ביותר.

לראש העמוד
לפגישת ייעוץ חינם חייגו 03-6099290