שירותים מתקדמים לעסקים בעידן דיגיטלי

בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים כיום יש מגוון שירותים מתקדמים וחדשניים לעסקים בכל תחומי התעשייה והמסחר. בעידן הנוכחי, בו רוב הפעילות העסקית מבוססת על מערכות מחשוב משוכללות ועתירות טכנולוגיה, ועל מכירות וקניות באינטרנט, חייב כל עסק לעמוד בחזית הטכנולוגיה, לייעל את העבודה באמצעות שירותים פיננסיים אונליין, ולהציע ללקוחות מעטפת שירותים מתקדמת וזמינה גם מעבר לשעות הפעילות הרגילות של העסק.

שיווק מתקדם בעידן הדיגיטלי

ההתקדמות הטכנולוגית בשנים האחרונות מאפשרת כיום לכל עסק, קטן בינוני או גדול, לפעול בזירות החדשות של הרשתות החברתיות ובמנועי החיפוש. כיום, אין חשיבות למיקום העסק כיוון שניתן לפתוח חנות באינטרנט ולמכור באמצעותה מוצרים ו/או שירותים לקהל יעד רחב, גם מחוץ לגבולות המדינה.

לרשות העסקים יש מגוון שיטות חדשניות לפרסום באינטרנט, בעיקר בפייסבוק, באינסטגרם וכמובן במנועי החיפוש הפופולריים, ובראשם גוגל. באמצעות כלי השיווק והפרסום החדשניים באינטרנט ניתן לגייס בקלות ובמהירות לקוחות חדשים, להגביר את תעבורת הגולשים לאתר העסקי, להגדיל משמעותית את המכירות באתר וליצור מיתוג מנצח ובידול מהמתחרים.

כמו כן, כדאי להשתמש בכלי שיווק יעילים ואפקטיביים כמו רשימות דיוור ושליחת ניוזלטרים ללקוחות קיימים ופוטנציאליים. ניוזלטר מאפשר לעסק לעדכן את הלקוחות על מוצרים חדשים, מבצעים משתלמים, מידע חשוב ועדכני ועוד. השיווק באינטרנט מאפשר לבעל העסק לשמור על קשר רציף עם לקוחותיו, להגיב מהר, לנתח את צורכי הלקוחות ולתכנן קמפיינים שבאמת מביאים לתוצאות הרצויות, בעלויות משתלמות.

מסחר אלקטרוני

כאמור, כיום כל עסק יכול להקים חנות מקוונת בעיצוב מרהיב ומקורי, להציע מוצרים ושירותים שונים לקהל יעד רחב, ולהגדיל משמעותית את המכירות בעסק. אפשר להקים חנות אינטרנטית באמצעות פלטפורמה ייעודית או בפייסבוק, וכמובן יש לפרסם את החנות, לקדם אותה אורגנית במנועי החיפוש, להקים פרופיל עסקי בפייסבוק ולדאוג לרשת שותפים כדי להגדיל את המכירות במינימום מאמץ ועלויות.

גיוס וליווי פיננסי

כל עסק זקוק לפתרונות מימון ואשראי מותאמים אישית, עם זאת קיימת מצוקת אשראי קשה ורוב העסקים מתקשים לקבל אישור להלוואות בבנקים. בעידן הדיגיטלי קל יותר מתמיד לגייס הלוואות נוחות לעסק בקליק מהיר, לנהל את החשבון העסקי באמצעות אפליקציה ייעודית או דרך האתר של הבנק, וכך גם חוסכים זמן ועלויות. במקום לבזבז זמן רב כדי להפקיד שיקים אפשר לסרוק אותם באפליקציה ולהפקידם דיגיטלית, בלי להגיע סניף וללא צורך להפקיד את השיק המעטפת שירות. כמו כן, ניתן לקבל ליווי פיננסי צמוד על ידי חברה מובילה, ולקבל מענה מהיר לכל שאלה ובקשה.

בנוסף, אפשר להנפיק קבלות וחשבוניות מס באמצעות תוכנות ייעודיות באינטרנט, בעלות משתלמת ובלי לרכוש תוכנות יקרות.

הנה"ח באינטרנט

העידן הדיגיטלי מציע פתרונות מתקדמים לעסקים קטנים ובינוניים, למשל הנהלת חשבונות באינטרנט בעלות סמלית ושווה לכל כיס. כדאי לדעת כי הנה"ח אונליין מיועדת לבעלי מקצועות חופשיים, לעוסק מורשה או פטור וגם לחברות גדולות. זהו שירות חדשני ויעיל החוסך זמן רב עבור בעל העסק, השירות מאפשר לעצמאים ולמנהלים הבכירים להתמקד בנושאי הליבה של העסק וליהנות ממנהל חשבונות צמוד וזמין בעלויות מוזלות.